Leveranciers

Wij zijn gaarne bereid om uw gegevens te vermelden op de website. Echter, om te voorkomen dat PDMS leveranciers zich kenbaar maken aan (potentiele) NICE deelnemers zonder daadwerkelijk een NICE module operationeel te hebben, wil de stichting NICE graag: a) een testdataset ontvangen OF (b) vernemen welke NICE deelnemers gebruik maken van uw software. De onderstaande gegevens van leveranciers zijn willekeurig gesorteerd. De stichting-NICE stelt zich neutraal op en zal daarom geen advies geven voor een keuze voor een leverancier.

Adressen leveranciers NICE invoermodule

Bedrijfsnaam

ItéMedical

SoftwareMEDISCORE
ContactpersoonHr. Eric Hesp
Emailinfo@itemedical.n
Telefoon+ 31 (0)344 653462
Telefoon+ 31 (0)6 53993035
Fax+ 31 (0)344 653419
Websitewww.itemedical.nl
Bedrijfsnaam

PHILIPS Medical Systems

ContactpersoonHr. Paul B.M. Blankers
Emailpaul.blankers@philips.com
AdresBoschdijk 525
5621 JG Eindhoven
Telefoon+31 (0) 40 27 89291
Fax+31 (0) 40 2780160
Websitehttp://www.medical.philips.com/ICIP
Bedrijfsnaam

GE Healthcare

Contactpersoondhr. Peter Rutjes
Emailpeter.rutjes@ge.com
AdresDe Wel 18
3871 MV Hoevelaken
Telefoon+ 31 (0)33 2541222
Mobiel+ 31 (0)6 53196608
Websitehttp://www.gehealthcare.com/euen/iis/index.html
Bedrijfsnaam

PICIS

ContactpersoonHr. B. Moulart
Emailrfps@picis.com
AdresCarrer del CĂ­ster 2
08022 Barcelona, Spain
Telefoon+34 93 254 10 47
Fax+34 93 254 1011
Websitewww.picis.com
Bedrijfsnaam

Eclipsys Solutions Corporation

ContactpersoonMw. K. Dierckxsens
EmailKristin.Dierckxsens@eclipsys.com
AdresKoning Albert I laan 48
1780 Wemmel, België
Telefoon0032-2-4610152
Fax0032-2-4610269
Bedrijfsnaam

Medned Information Consultancy bv

ContactpersoonHr. E. de Haas
Emaile.de.haas@miconsultancy.com
AdresAletta Jacobslaan 28
2314 EM Leiden
Telefoon+ 31 (0)71-5420587
Fax+ 31 (0)71-5420591
Websitewww.miconsultancy.com
Bedrijfsnaam

iMDsoft

ContactpersoonHr. P. van Ooijen
Emailpeter@imd-soft.com
AdresHoofdstraat 275
2171 BE Sassenheim
Telefoon+ 31 (0)252-225987
Fax+ 31 (0)252-220688
Websitewww.imd-soft.com
Bedrijfsnaam

Critical Care Company

AfdelingBusiness Development
ContactpersoonHr. P. Beirlaen
Emailpeter.beirlaen@c3.be
AdresZorgvliet 17
B-2860 Sint-Katelijne-Waver
België
Telefoon+32 15 44 84 84
Gsm+32 472 23 55 53
Fax+32 15 44 84 88
Websitewww.c3.be
Bedrijfsnaam

ChipSoft BV

ContactpersoonR. Roosje
Emailrroosje@chipsoft.nl
AdresPostbus 37039
1030 AA Amsterdam
Telefoon+31 (0)20 4939 000
Fax+31 (0)20 633 1975
Websitewww.chipsoft.nl