Bestuur van de stichting NICE

Het bestuur van de stichting NICE bestaat uit de volgende personen:
Voorzitter: Dr. D.A. Dongelmans
D.A.Dongelmans@amc.uva.nl
Penningmeester: Drs. G. van Berkel
g.van.berkel@rivas.nl
Secretaris: Dr. D.W. de Lange
d.w.delange@umcutrecht.nl
Overige leden: Dr. S. Arbous
M.S.Arbous@lumc.nl
Drs. R.J. Bosman
r.j.bosman@olvg.nl
Drs. I. van Dijk
i.v.dijk@rijnland.nl
Drs. M. de Graaff
m.de.graaff@antoniusziekenhuis.nl
Mw. M.E. Hoogendoorn
m.e.hoogendoorn@isala.nl
Prof. dr. E. de Jonge
e.dejonge@lumc.nl
Dr. N.F. de Keizer
n.f.keizer@amc.uva.nl
Drs. D. Moolenaar
D.Moolenaar@mzh.nl
Drs. A.C. Reidinga
a.c.reidinga@mzh.nl
Dr. J.J. Spijkstra
jj.spijkstra@vumc.nl
Drs. J. Vermeijden
j.vermeijden@mst.nl
Drs R. de Waal
ruud.de.waal@planet.nl

Privacy Commissie

De privacy commissie van de stichting NICE bestaat uit:
Drs. J.I. van der Spoel
ji.vanderspoel@vumc.nl